Цікаві пропозиції:

Садовий центр SAD.UA

Медаль_Лідер року 2018Садовий центр з продажу рослин номер один - "Лідер року 2018"

SAD.UA - один із провідних розплідників в Україні! У нас Ви знайдете понад 320 000 декоративних рослин. Асортимент регулярно розширюється. Професійні садівники з любов'ю вирощують дерева та чагарники за всіма правилами агротехніки. Як показує наш багаторічний досвід роботи, всі наші рослини чудово приживаються на новому місці, не хворіють і швидко починають рости та розвиватися.

Медаль_Лідер року 2018_НБР.jpg

Національний бізнес-рейтинг провів щорічне рейтингування ефективності бізнесу та визначення лідерів ринку, в результаті якого ми отримали почесну нагороду «Лідер року 2018»! Ми дуже пишаємося отриманням цього високого звання! Це підтверджує результативність. гарантує найвищу якість послуг!

Купити саджанці рослин. Широкий асортимент у розпліднику Sad.ua

Наш садовий центр пропонує покупцям рослини на будь-який смак. Ви можете замовити крупноміри, які допоможуть дуже швидко озеленити навіть великі парки та сади. Якщо Ви любите спостерігати за зростанням свого дерева, тоді купуйте молоді, але зміцнілі саджанці. Декоративні квіти, посаджені в горщиках, зможуть прикрасити Ваш сад у теплу пору року, а восени та взимку стати чудовим декором для закритого приміщення.

У нас можна придбати:


Крім цього, ми пропонуємо замовити різні послуги, які суттєво полегшують життя садівникам. Серед них – встановлення автоматичних систем поливу, зелені газони та інші незамінні послуги.

У планах нашого магазину – активно розвиватися та регулярно радувати Вас новинками. Незабаром асортимент магазину задовольнить запити навіть найвибагливішого дачника, садівника чи дизайнера ландшафту.

Розташовані наші розплідники рослин у Києві. Жителі з інших регіонів отримають свій товар поштою.

Розплідник рослин sad.ua Чому ми?

Отличная репутация.jpg

Відмінна репутація, надійність

icon-plant4-265x300.png

Професіоналізм

Агротехника.jpg

Знання всіх правил агротехніки

Покупки он-лайн.jpg
 
Можливість робити покупки прямо у себе вдома.

Наш садовий центр добре зарекомендував себе серед покупців, про це говорять позитивні відгуки та кількість постійних покупців. Наші співробітники – це професіонали своєї справи, які люблять рослини та готові дати рекомендації щодо догляду.

Виростити здорову рослину не так просто, як здається на перший погляд. Одні культури люблять сонце, інші - розвиваються лише півтіні. Деякі дерева та чагарники ростуть тільки на нейтральному ґрунті, але зустрічаються і любителі підкислених ґрунтів. Навіть глибина посадки відіграє важливу роль. У нас працюють професійні аграрії, які можуть вирощувати дерева. Наш посадковий матеріал має високий імунітет і чудово приживається на новому місці.

Темп сучасного світу дуже швидкий. Не кожна людина може дозволити собі витратити кілька годин на пошук потрібного товару. Наш сайт допоможе Вам швидко знайти те, що потрібно. У спокійній атмосфері Ви зможете уважно ознайомитися з асортиментом, переглянути фотографії дерев та чагарників, а також прочитати корисну інформацію щодо догляду та правильної посадки.

Зробити покупки можуть мешканці міста Київ та Київської області . Актуальні номери телефонів та адреси садових центрів дивіться у розділі “Контакти”.