Доставка

1. Самовивіз

samovyvoz
Зробіть замовлення у нашому інтернет-магазині, дочекайтесь підтвердження про наявність товару від нашого менеджера, погодьте, звідки ви заберете товар та приїжджайте. Це безкоштовний, зручний та швидкий спосіб отримання товару. 


2. Доставка водієм SAD.UA (по Києву та області)

  
sad.ua
Доставка замовлень по Києву та передмісті водієм SAD.UA, здійснюється за індивідуальними тарифами, вартість доставки прораховується індивідуально та повідомляється менеджером після обробки замовлення. 

Термін доставки: Замовлення буде відправлено протягом 2-5 робочих днів (точніше узгодити дату і час доставки можна з менеджером). Розвантаження та підйом: Бажаємо звернути Вашу увагу, що розвантаження та підйом замовлення на поверх не входять у вартість доставки. Якщо Ви бажаєте скористатися цією послугою, необхідно вказати цю інформацію в коментарях до замовлення або повідомити менеджера по телефону. Тариф розраховується індивідуально та повідомляється менеджером після обробки замовлення.

Особливості: всі замовлення із рослинами котрі відправляються перевізниками по Україні чи Києву ми надійно упаковуємо, щоб уникнути пошкоджень рослин, послуга пакування рослин складає 7% від їх вартості.

3. Доставка транспортними компаніями (по Києву та Україні)

Термін доставки кур'єром залежить від транспортної компанії. У день доставки кур'єр зв'яжеться з вами за номером телефону, вказаним у замовленні. 

nova–poshta.jpg
Нова пошта (до відділення або кур'єром)
Особливості: Один із найзручніших та найшвидших способів доставки в будь-яку точку України. Для отримання посилки Вам необхідно надати номер вантажної декларації (який Вам повідомить наш менеджер після відправки) та паспорт. Тарифи, адреси відділень та іншу інформацію про доставку Ви можете переглянути на сайті Нової пошти.

Термін доставки: 3-5 днів (рослини), 2-3 дні (товари).

ВАЖЛИВО: посилки складі Нової Пошти зберігаються трохи більше 5 днів після чого повертаються відправнику. Відправка рослин здійснюється за передоплатою, товари ви можете замовити з оплатою післяплатою у відділенні Нової пошти.intime.jpg
Ін-тайм
Особливості: Інтайм – хороша альтернатива Нової Пошти, але має меншу кількість відділень. Є можливість отримати товари з оплатою післяплатою. Тарифи, адреси відділень та іншу інформацію про доставку Ви можете переглянути на сайті компанії 

Термін доставки: 3-5 днів (рослини), 2-3 дні (товари).

ВАЖЛИВО: Відправка рослин здійснюється за передоплатою, товари ви можете замовити з оплатою післяплатою у відділенні Нової пошти.