Ландшафтним дизайнерам

1534589463_garden-design.jpg

Мистецтво створювати гарну територію за допомогою рослин існує вже багато століть. Перші сади почали облаштовувати ще у Стародавній Греції, Вавилоні, Єгипті. Сьогодні ландшафтна архітектура та дизайн користуються величезною популярністю. Важко уявити територію без гарних і гармонійно посаджених рослин.

Головне завдання ландшафтного дизайнера - це підібрати відповідні рослини для Вашої ділянки, продумати схему майбутнього саду, правильно посадити рослини і надати їм належний догляд спочатку. Пройти всі етапи найпростіше разом із SAD.UA.

Наш садовий центр вже давно співпрацює із озеленителями. Початківцям у даному мистецтві ми зможемо надати безкоштовну консультацію щодо догляду за рослинами, а також підібрати найкращі культури для тієї чи іншої території. Професійним дизайнерам ландшафту ми надаємо приємну знижку на наші рослини. Якщо Ви берете їх у великій кількості, отримаєте бонуси від SAD.UA.

Можете бути впевнені у нашому посадковому матеріалі. Всі рослини проходять ретельну перевірку, відповідають стандартам якості, легко приживаються на новій ділянці та швидко адаптуються. У нас є облаштовані теплиці, де вирощуються однорічні культури, а також величезний розплідник рослин, де професіонали зростають дерева, чагарники, трави та квіти на будь-який смак. Озеленювачі територій зможуть придбати у нашому садовому центрі молоді саджанці, а також дорослі дерева-крупноміри для швидкого озеленення великих ділянок.

Чому дизайнерам ландшафту вигідно співпрацювати з нами?

Денежное дерево
  1. У нашому розпліднику вирощують рослини на будь-який смак. Ви зможете підібрати для своїх клієнтів будь-які дерева, чагарники та квітучі багаторічники.
  2. Посадковий матеріал має всі сортові ознаки та ретельно перевіряється.
  3. Ми даємо гарантію на приживання.
  4. Наші рослини мають підвищений імунітет і стійкість до захворювань завдяки правильним умовам вирощування.
  5. Ви зможете запропонувати клієнтам найкращі саджанці, і Ваша репутація ніколи не постраждає!


Що ще ми можемо запропонувати дизайнерам саду та озеленювачам? Ви можете співпрацювати з нашим садовим центром. Кожному клієнту ми готові надати індивідуальні знижки та бонуси на рослини. Якщо Ви професійно працюєте у цій сфері та купуєте рослини для клієнтів у великих кількостях, то Ви обов'язково отримаєте бонуси від нас!

Ми працюємо на ринку України вже понад 30 років. За цей час з нашою допомогою було створено приватні сади, облаштовано житлові території та зони для відпочинку. Досвід - наш головний козир, адже ми знаємо, що всі наші рослини ідеально приживаються, швидко йдуть на зріст і рідко хворіють.

За допомогою професіоналів SAD.UA навіть найзапущеніша територія перетворитися на красиву облаштовану ділянку!

Ландшафтным дизайнерам