Садові центри

Садовий центр SAD.UA - один із провідних розплідників рослин в Україні, який розпочав свою діяльність у 1984 році. За 35 років роботи ми навчилися вирощувати здоровий та якісний посадковий матеріал, який швидко адаптується до нових умов, відмінно приживається, швидко зростає та відповідає всім європейським стандартам. У нас працюють лише досвідчені садівники та аграрії, які вміють вирощувати рослини за всіма правилами..

1.jpg

На даний момент асортимент рослин перевищує 320 000 найменувань! Кожен клієнт зможе підібрати для себе улюблені дерева, чагарники, а також багаторічні рослини для саду та дачі.

У 2018 році в Україні працює три наші садові центри та один розплідник рослин. Переглянути асортимент можна у нашому каталозі на сторінках інтернет-магазину.

598140821_w640_h640_596181760_w640__sad_logo11.jpg

Всі наші рослини можна розділити на кілька основних груп:

Також, садовий центр SAD.UA пропонує й інші послуги, які допоможуть Вам створити сад та облаштувати будь-яку територію за дуже швидкий час.

Наші професіонали допоможуть підібрати рослини, при цьому враховуватимуться особливості Вашої території: ґрунт, мікроклімат, розташування відносно сторін світла, залягання ґрунтових вод, сумісність з деревами, що вже ростуть, та інші фактори. Крім цього, професійна бригада може виїхати на Вашу ділянку і посадити всі обрані рослини, адже від правильної посадки залежить їхня приживаність. Не турбуйтесь, ми даємо гарантію на товари та послуги.


kompleksnyj-uhod-za-sadom.png

Інші напрямки садового центру:


Як Ви бачите, наш садовий центр має декілька основних напрямків. Вам не потрібно шукати фахівців із різних областей. Зверніться до нас, і ми виконаємо для Вас будь-які роботи!

Кому ми можемо бути корисними?

Агротехника.jpgЛюбителям рослин, дачникам та садівникам. Якщо у Вас є хоча б невелика ділянка землі, Ви можете стати нашим клієнтом. Ми не маємо мінімальних закупівель, і ми продаємо рослини в роздріб.


2_дом.pngВласникам приватних будинків. Якщо Ви маєте заміський будинок та велику територію, то ми можемо допомогти підібрати рослини, посадити їх, а також забезпечити регулярний догляд у майбутньому.


3_лд.pngЛандшафтним дизайнерам. Професійні дизайнери ландшафту зможуть отримати приємні знижки на закупівлю рослин для своїх клієнтів..


жк.jpg


Забудовникам та ЖК.
Ми допоможемо в найкоротші терміни з нуля озеленити територію біля збудованих житлових комплексів.


Консультация.jpg

Флористичним студіям та компаніям. Один з наших напрямків – це вирощування квітів для зрізування.handshake-outline-filled.pngКорпоративним кліентам. Ними можуть стати приватні компанії та навіть цілі підприємства з озеленення. Для таких клієнтів у нас існує гнучка система знижок.


Якщо у Вас є якісь сумніви чи питання, то телефонуйте нашим професійним консультантам! Всі контакти вказані на нашому сайті.