Оплата

Мінімальна сума замовлення в інтернет-магазині SAD.UA складає 300 грн.

Для Вашої зручності пропонуємо кілька способів оплати. 

nal.jpg Оплата готівкою кур'єру при отриманні замовлення (доставка по Києву), або при самовивезенні із садового центру.
privat.jpg Передплата на картку ПриватБанку. Після підтвердження замовлення нашим менеджером, Ви можете сплатити його на картку ПриватБанку (через Приват24 або термінали). Усі реквізити для оплати Ви отримаєте після погодження з менеджером.
beznal.jpg Безготівковий розрахунок. Оплата на розрахунковий рахунок. Безготівкові платежі ми приймаємо від фізичних та юридичних осіб. Для розрахунку безготівково звертайтеся до менеджерів, повідомте Ваші реквізити і чекайте на виставлення рахунку.

При замовленні з доставкою по Україні Оберіть спосіб оплати: предоплата на карту ПриватБанку або накладений платіж.

Звертаємо Вашу увагу, що рослини по Україні ми надсилаємо лише з передоплатою. Товари для саду та городу можемо відправити післяплатою (крім великогабаритних товарів).


Важливо!

Оформивши замовлення, будь ласка, чекайте на дзвінок менеджера, який підтвердить ваше замовлення. Замовлення вважається прийнятим тільки після підтвердження.

Замовлення обробляються з 9.00 до 18.00 з пн-пт. Замовлення, зроблені у вихідні, обробляються в понеділок протягом дня. Будь ласка, робіть оплату тільки після затвердження замовлення! 

image_58a8084a1bc97.jpg


Чому замовлення по Україні ми надсилаємо тільки з передоплатою?
 

  • Якщо клієнт із якихось причин не забере замовлення – його повертають назад, і за пересилання в обидві сторони доводиться платити нашій компанії. До того ж, переважно, ми відправляємо рослини, які можуть просто не пережити стільки подорожей без належного догляду та поливу. Вважаємо дуже важливим, що якщо клієнт робить передоплату, для нього є дійсно важливим отримати замовлений товар.
  • При пересиланні товарів післяплатою додатково оплачується комісія. При надсиланні за передоплатою жодної комісії Ви не оплачуєте.
  • Ми гарантуємо Вам відповідальність та порядність. Якщо ви захочете повернути товар – просто оформіть у службі доставки повернення і ми повернемо Вам гроші.