Розплідник


Планета
Рослини оточують людину вже багато років. Без них неможливо уявити сади, парки, житлові масиви, рекреаційні зони та приватні території. Красиві вічнозелені дерева та чагарники радуватимуть Вас цілий рік. Листяні породи здатні змінювати забарвлення свого листя залежно від сезону. Різні квітучі та декоративно-листяні чагарники ідеально доповнюють невеликі території та гармонійно поєднуються з іншими рослинами. Трави, злаки та квіти наповнюють наше життя яскравими фарбами. Розплідник рослин SAD.UA допоможе облаштувати будь-яку територію!

Питомник SAD.UAПитомник SAD.UAПитомник SAD.UA

Наша історія розпочалася дуже давно. Ми почали вирощувати рослини ще 1984 року. Понад 30 років досвіду відіграли свою роль. Ми навчилися вирощувати рослини, дотримуючись усіх правил агротехніки. У нашому розпліднику ростуть міцні саджанці, які чудово адаптовані до українського клімату, без проблем переносять транспортування, добре приживаються на новому місці та практично не хворіють. У розпліднику працюють тільки професіонали з досвідом роботи, які знають про рослини всі. Вони розбираються у видах і сортах рослин, а й у всіх тонкощах їх зростання, розвитку, особливостей вирощування. Ви завжди зможете отримати у них безкоштовну консультацію.

Ми не стоїмо на місці, а постійно розвиваємось. Ми ставимо перед собою сміливу мету: рости, розширюватися, поповнювати свій асортимент і радувати своїх клієнтів.

На даний момент ми вирощуємо понад 320 000 рослин. Щороку асортимент розширюється. Ми дотримуємось усіх стандартів якості, ретельно перевіряємо посадковий матеріал. Наші рослини правильно посаджені, мають розвинену кореневу систему без ушкоджень. Також ми використовуємо тільки високоякісні добрива, які підвищують імунну систему рослин і роблять їх більш витривалими у майбутньому. Крони дерев формують найкращі садівники, виходячи зі всіх європейських стандартів.

Що ми можемо запропонувати:

Растения.jpg
більше 320 000 рослин на будь-який смак: від компактних садових багаторічників до дорослих крупномірів
Консультация.jpg
підбір рослин виходячи від особливостей Вашої території: клімату, ґрунту, рівня ґрунтових вод
Уход.jpg
безкоштовну консультацію щодо пересадки та догляду за обраними рослинами
Ena.jpg
SAD.UA - учасник Європейської асоціації розплідників - ENA (European Nurserystock Assotiation)
Медаль_Лідер року 2018_НБР.jpg
SAD.UA отримав  почесну нагороду  «Лідер року 2018»
Скидки.jpg
приємні знижки для постійних клієнтів

Як члени Європейської асоціації розсадників ENA, ми орієнтуємося на їх технічні та якісні стандарти продукції, а також знаходимося в постійному пошуку нових шляхів рішень озеленення територій.

Юрий Петрович.jpg


Довіряйте професіоналам!

   Юрій Гончарук

власник SAD.UA

Наші розплідники розташовані у Київській області. Переглянути рослини Ви можете на сторінках інтернет-магазину SAD.UA.