Наші послуги

SAD.UA працює в Україні з 1984 року. Сьогодні ми – прогресивний садовий центр, який надає величезну кількість різних послуг. Ми не лише продаємо рослини. Також, ми маємо власні розплідники та теплиці, де вирощуємо високоякісний посадковий матеріал. Окрім цього, ми можемо порадувати своїх клієнтів іншими напрямками.

Для наших клієнтів ми розробили цілий спектр ландшафтних послуг, які полегшать Вам роботу та допоможуть у найкоротші терміни створити привабливий та затишний сад чи облаштувати будь-яку територію.


Усі ландшафтні послуги можна поділити на основні види робіт:

  • передпроектні;

  • проектні;

  • підготовчі;

  • влаштування території;

  • догляд за садом.

Як Ви бачите, ми можемо з нуля створити та облагородити будь-яку ділянку. До нас можуть звернутися власники приватних будинків, які мріють про гарний сад. Ландшафтним дизайнерам наші фахівці допоможуть підібрати рослини, а також дати поради щодо посадки та догляду за ними. Міським озеленювачам та приватним компаніям ми готові запропонувати приємні знижки на оптові закупівлі посадкового матеріалу. Забудовникам розробимо цілий план благоустрою території біля житлових будинків. Кожен наш клієнт знайде собі те, що йому потрібно.

Пропонуємо ближче познайомитись зі спектром наших послуг, адже ми готові зробити красивою будь-яку територію без винятків!

1.jpgПередпроектні роботи. На даному етапі наші фахівці приїдуть на Вашу ділянку, щоб зробити зйомку території та почути всі Ваші побажання.2.jpgПроектні. Далі ми розробимо генеральний план і всі креслення щодо майбутніх робіт. Ми обговоримо вибір рослин, що саме Ви хочете бачити на своїй ділянці. Поговоримо про систему поливу, дренаж, освітлення, декор і інші нюанси, які створять затишок у саду.


5.jpg

Підготовчі. Дуже відповідальний етап, який включає: зруб дерев, корчування коренів і пнів, вивіз непотрібного сміття, ідеальне вирівнювання всієї ділянки, завезення родючого ґрунту для рослин, а також його культивацію, чорнову розмітку саду.


6.jpgВлаштування території. Дуже складний та багатогранний процес. Насамперед ми ще раз остаточно вирівняємо ґрунт. Займемося встановленням бордюрів, прокладемо сітки від кротів, посіємо траву, а ще краще – покладемо готовий газон у рулонах. Після цього можна розпочинати посадку дерев, облаштовувати клумби, рабатки, альпійські гірки, тут все залежить від Ваших ідей та наших пропозицій. Важлива частина – встановлення елементів декору. Різні деталі допомагають пожвавити сад, надати родзинку та зробити його індивідуальним. Альтанки, фонтани, штучні ставки, стежки, красиво укладені камені, декоративні колодязі та інші предмети зроблять атмосферу в наповненій саду, а загальний вид саду - завершеним.


7.jpgДогляд за садом. Не кожна людина має достатньо часу, щоб регулярно доглядати сад. Ми допоможемо Вам у цьому. Наші фахівці періодично приїжджатимуть на ділянку і виконуватимуть найскладніші роботи: обрізання дерев, покіс трави, обробку рослин від шкідників, полив території тощо.


Вам не потрібно ні про що турбуватися! Найкращі фахівці зроблять всю роботу замість Вас. Ми працюємо "під ключ". Час приїзду погоджуємо з клієнтом та підлаштовуємося під нього. Нашим постійним клієнтам ми готові запропонувати знижки та бонуси на подальші послуги та закупівлю рослин. Ви можете не хвилюватися, що дерева не приживуться або щось піде не так. Наш садовий центр готовий дати гарантію на всі види робіт і навіть посадковий матеріал.

Разом з нами Ви зможете вже через невеликий проміжок часу ходити власним садом! Актуальний прайс Ви знайдете на нашому сайті. На всі Ваші запитання з радістю дадуть відповідь консультанти.

Потрібна допомога? Телефонуйте нам!

landscape.jpg