Автополив


Краса саду, парку та будь-якої іншої території залежить не тільки від посаджених рослин. Головне – це правильний догляд за ними. Тільки тоді сад зможе радувати Вас своєю красою. Особливу увагу потрібно приділити поливу рослин, адже без нього дерева, чагарники та трави не зможуть нормально існувати..

home-1.jpg

Старше покоління звикло поливати свої ділянки вручну, використовуючи шланги і відра. Звичайно, на це йшло багато часу та сил. У сучасному світі все набагато простіше. Існують продумані автоматичні системи поливу, які суттєво полегшать ваше життя. Вам не доведеться самостійно стояти годинником зі шлангом у руках, щоб забезпечити своїм рослинам потребу у воді. Спеціальні конструкції зроблять це замість Вас! За допомогою автоматичного поливу Ви заощадите свій час та зможете провести його з користю для себе.

Що таке автополив?

Автоматичний полив – це продумана автоматизована система, що дозволяє поливати території без участі садівника. Конструкція працює за спеціальними заданими програмами, при цьому вона враховує погодні умови. Наприклад, щоранку ця система включатиметься автоматично і подаватиме воду до тих рослин, які задані в програмі.

Як Ви бачите, система не проста. Створити якісний автополив власноруч у Вас не вийде. Найкраще довіритися професіоналам. Спеціалісти садового центру SAD.UA здатні зробити автоматичний полив для будь-якої території!

Ми працюємо з дачниками, садівниками, а також із приватними компаніями з благоустрою території, ландшафтними дизайнерами, промисловими організаціями та іншими клієнтами. На нашому рахунку дуже багато успішних проектів. Ми створимо для Вас механізовану систему, яка допоможе подавати воду у необхідній кількості у потрібний час.

полив.jpg

Основні переваги подібних систем:


  1. Економія Вашого часу. Автоматичний полив подає воду рослинам без Вашої участі:

  2. Механізований процес. Вам не потрібно носити шланги, підключати воду та виконувати інші завдання.

  3. Правильне, а головне – ефективне зрошення. Система “знає”, коли потрібно подати воду, скільки використовувати. Схема дуже продумана, жодна рослина не залишиться без води.

  4. Можливість виставити принцип роботи: дощування, полив рослин під корінь та краплинний полив.

  5. Фінансовий зиск. Вам може здатися, що автополив - дороге задоволення, але насправді Ви суттєво заощаджуєте витрати води;

  6. Естетика. Зазвичай системи поливу розташовані під землею, вони не псують зовнішній вигляд саду.


Як Ви бачите, подібні системи для сучасної людини не є розкішшю, це необхідна конструкція, яка повністю забезпечує рослинам потребу у воді.

Якщо Ви вирішили заощадити свої сили та час, тоді дзвоніть нам! Наші консультанти дадуть відповіді на всі питання, зорієнтують за ціною, а також погодять з Вами час приїзду наших фахівців..

Етапи встановлення автоматичного поливу

sozdanie-proektov-sistem-avtomaticheskogo-poliva.jpg Схема. Наші професіонали приїдуть на Вашу ділянку, щоб зробити всі необхідні виміри. Також, Ви зможете розповісти та показати, які рослини посаджені чи зростатимуть на Вашій ділянці. Виходячи з цього, підбиратиметься обладнання та створюватиметься конструкція. Запитання щодо ціни Ви можете з'ясувати на місці.
Проект

Створення проекту. За індивідуальними вимірами Вашого саду буде створено план монтажу конструкції. Фахівці прорахують витрату води, радіус поливу, накреслять місця, де проходитимуть труби..
Монтаж Монтаж. Завершальний етап. Співробітники нашого садового центру приїдуть на ділянку із готовою конструкцією. та в найкоротші терміни встановлять її згідно проекту.

Не хвилюйтесь, що щось піде не так, адже ми даємо гарантію на свої послуги. Якщо у Вас є сумніви чи додаткові питання – телефонуйте нашим консультантам!