Створення газону

Газон

В останні роки зелені газони стають все більш популярними в ландшафтному дизайні. Короткий стиль і доглянута територія вже давно не виходять із моди. Акуратні зелені килими можна зустріти біля приватних будинків, ресторанів, готелів, торгових центрів, паркових зон. Стильний лужок буде ефектно виглядають на будь-якій території.

Якщо Ви намагалися самостійно посадити зелену траву біля будинку, то, швидше за все, зіткнулися з певними труднощами. Наприклад, в одній частині ділянки насіння сходить швидше, ніж в іншій. У деяких місцях можуть утворюватися лисиці. Іноді трава втрачає свій насичений зелений колір, жовтіє, рідшає і швидко стає непривабливою..

Мрієте про шикарний зелений газон на своїй ділянці, але всі Ваші спроби не повінчалися успіхом? Не переживайте, а просто зателефонуйте нашим фахівцям. Ми знаємо основний секрет, який допоможе Вам створити гарний газон біля Вашої оселі..

Головний секрет шикарного зеленого газону

Насправді, виростити рівну та красиву траву самостійно практично неможливо. Якщо Ви бачите у сусідів гарну галявину, то, швидше за все, тут використовувалася особлива технологія під назвою “рулонний газон”. Це ноу-хау у ландшафтному дизайні! Сьогодні найпросунутіші садові центри пропонують цю цікаву послугу своїм клієнтам. SAD.UA не став винятком.

grass-sod-tyler-tx.pngРулонний газон - це продумана технологія вирощування трави. Використовують спеціальний пухкий матеріал, що зовні нагадує мати. Створено рулон зазвичай із штучного або рослинного волокна. У цей рулон висаджується насіння трави. Ми не будемо довго зупинятися на цьому процесі, адже повторити його самостійно практично неможливо. Якщо Ви хочете мати гарні газони та галявини, тоді зверніться до наших професіоналів!

Наші фахівці вивчають найкращі тенденції, щоб впроваджувати нововведення у Ваших садах. Ми можемо за короткий проміжок часу створити гарну галявину на будь-якій ділянці.

Весь процес займе зовсім небагато часу. Складається він із кількох етапів.

  1. Насамперед ми маємо оцінити стан Вашої ділянки, за необхідності зробити всі потрібні виміри.

  2. Далі ми будемо працювати з ґрунтом, його необхідно ідеально вирівняти та розпушити.

  3. Після цього ми підготуємо склад ґрунту, верхній шар обов'язково має бути родючим, щоб трава була щільною та соковитою на вигляд.

  4. Ретельно утрамбовуємо ґрунт, він не повинен надалі просісти, адже тоді вид газону спотвориться..

  5. Проводимо роботи з догляду: полив, добрива тощо.

Усі етапи для Вас виконають спеціалісти "під ключ". Як Ви бачите, самостійно все зробити правильно, швидше за все у Вас не вийде.


Крім укладання рулонного газону, ми можемо зробити для Вас та інші роботи:

  • підібрати рослини для будь-якого саду;

  • посадити трави, багаторічники, квітучі рослини;

  • продумати та провести систему поливу;

  • забезпечити повноцінний догляд саду;

  • створити красиві композиції з рослин.

Не соромтеся озвучувати свої бажання, адже ми можемо перетворити будь-яку мрію на реальність! Телефонуйте нам якнайшвидше!

green-grass-lawn-7.jpgb280a1cf.jpg