Ландшафтний дизайн

Облаштування території – це досить складний процес, що складається з кількох етапів. По-перше, потрібно правильно продумати схему майбутнього саду. По-друге, необхідно ідеально підібрати рослини, щоб вони поєднувалися одна з одною і могли рости та розвиватися поруч. По-третє, потрібно забезпечити догляд за своєю ділянкою, щоб Вам не довелося витрачати багато часу. Як показує практика, часто новачки припускаються помилок, які складно виправити в майбутньому.

Якщо Ви не розумієтеся на рослинах, то грамотно підібрати культури, які вживаються одна з одною, дуже проблематично. Наприклад, не можна висаджувати поруч із березою вологолюбні рослини, адже тоді Вам доведеться щодня їх поливати. Рододендрони, гортензії та багато сортів троянд краще цвітуть на кислих ґрунтах, але більшість чагарників віддають перевагу нейтральним субстратам. Астильби, хости, примули, гейхери краще ростуть у затінку, але більшість багаторічників люблять сонце. Навіть газонна трава має підбиратися з урахуванням Вашої території. Як Ви бачите, облаштувати садок самостійно дуже складно.

Не хвилюйтесь! Вам зможуть допомогти професійні ландшафтні дизайнери, які чудово розуміються на потребах усіх рослин. Вони зможуть зробити для вас правильне розбиття саду, і вам не доведеться пересаджувати свої дерева через десять років. Крім того, всі рослини будуть ідеально підібрані з урахуванням їх індивідуальних потреб. Під час посадки будуть враховані всі правила агротехніки. Такий спланований сад радуватиме Вас протягом довгих років!

ландшафтный дизайн1.jpg

Якщо Ви садівник-аматор, тоді наші професіонали дуже швидко облаштують Вашу територію, при цьому будуть враховані всі побажання клієнта. Ми здатні перетворити навіть маленьку ділянку на квітучий сад. Також до нас звертаються забудовники, яким потрібно облагородити величезні порожні території навколо новобудов. На нашому рахунку величезна кількість об'єктів, зроблених "під ключ".

Ми зможемо у найкоротші терміни:

  • зробити красивий та акуратний зелений газон на будь-якій ділянці;
  • створити яскраві та унікальні квіткові композиції;
  • спорудити шикарну альпійську гірку;
  • створити кам'янистий сад;
  • посадити рослини у певному стилі: регулярний, китайський, топіарі, японський, англійський та інші.
  • озеленити міську територію після побудови нового житлового комплексу;
  • облаштувати міський парк чи садок;
  • прикрасити рекреаційну територію будь-якої складності.

Всі роботи виконуємо максимально швидко на Вашій території "під ключ". Звичайно, ми будемо враховувати всі Ваші побажання, пропонуючи найкращі варіанти.