Посадка рослин

Посадка растений

Посадка рослин - це дуже важливий етап, в якому не можна припуститися помилок. Від правильної посадки залежить не тільки приживання дерева, але і його подальше зростання, а також стійкість до захворювань. Не кожен садівник може похвалитися величезним досвідом у цій сфері. На жаль, за статистикою у дачника або садівника-початківця великий відсоток посаджених дерев гине в перші роки життя.


Чому так відбувається? Ми допоможемо розглянути головні помилки.

  1. Поганий вибір місця. Одні дерева люблять сонце, інші півтінь, а треті - краще почуваються чи не в повному затінку. Протяги та інші фактори також впливають на здоров'я дерев.

  2. Невідповідність ґрунту. Більшість рослин люблять проникний і поживний ґрунт. Але є види, які на багатих ґрунтах не ростуть, адже у природі вони звикли розвиватися на піщаних ґрунтах. Багато залежить також і від рівня pH. Наприклад, рододендрони і гортензії цвітуть лише на кислих субстратах, хоча більшість рослин віддають перевагу нейтральним грунтам.

  3. Неправильна глибина посадки. Це дуже важливий чинник. Якщо заглибити кореневу шийку, дерево може почати гнити, а якщо залишити на поверхні, то почне сохнути або хворіти. Потрібно знати всі правила агротехніки, щоб розуміти, наскільки глибоко слід садити дерево.


Є й інші причини: невдалий час для посадки, різке поводження з корінням і навіть помилки у виборі та транспортуванні саджанців. Якщо Ви не маєте досвіду у цій сфері, тоді краще зверніться до професіоналів.

Чому слід довірити посадку рослин дослідному садівнику?

Уявіть собі ситуацію: Ви ретельно обирали саджанець, заплатили за нього гроші, оплатили доставку та транспортування, купили гарний ґрунт, але в результаті дерево загинуло. Ви просто витратили гроші дарма. Вигідніше було б трохи переплатити, але бути впевненим у результаті.

Ми настійно рекомендуємо довіритися професіоналам, які врахують усі нюанси саме Вашої ділянки. Вони зможуть підібрати ті рослини, які найкраще приживуться у Вашому регіоні. Також, фахівець зможе обрати ідеальне місце на Вашій ділянці, правильно підготувати землю, викопати посадкову яму потрібного розміру, за необхідності – внести добрива. Сам процес посадки рослини пройде дуже делікатно, без травмування кореневої системи.

Які послуги може запропонувати SAD.UA

Ми пропонуємо нашим клієнтам два основних напрямки – це посадка дерев та пересадка рослин.


186.jpgПосадка. Наш спеціаліст виїжджає на Вашу ділянку та оцінює територію. Ви можете обговорити всі свої побажання, вибрати рослини, які обов'язково приживуться у Вашому регіоні. Крім цього будуть враховані інші фактори: глибина залягання ґрунтових вод, розташування щодо сторін світла, склад ґрунту тощо. Наступний етап – це безпосередньо посадка. Наші професіонали доставлять потрібні рослини з розплідника та посадять їх. Компактні види та сорти ми можемо посадити не лише у відкритий ґрунт, а й у декоративні контейнери. Буде враховано всі Ваші побажання.


4-1.jpgПересадка. Якщо Ви неправильно продумали план Вашого саду і посадили дерева не в те місце, ми допоможемо Вам вирішити цю проблему. До речі, пересадити дерево набагато складніше, ніж посадити заново. Коренева система у дорослої рослини дуже розвинена, вона може глибоко йти в землю або поширитися в сторони. Дуже важливо не пошкодити її, а викопати рослину правильно. Не намагайтеся зробити це самостійно!


Як Ви бачите, посадка та пересадка чагарників та дерев – це не легкий процес, як може здатися на перший погляд. На цьому етапі краще не економити, а отримати гарантію приживання. Наші ціни є демократичними. Наприклад, посадка рослини коштуватиме лише 35% від дерева, а пересадка – 50%. Остаточну ціну може сказати фахівець після приїзду до Вас на ділянку.


Якщо у Вас виникли запитання? Обов'язково зателефонуйте нашим професіоналам. Телефони Ви знайдете на нашому сайті у розділі "Контакти".