Теплиці


1116986188_w640_h640_logo_sad_ua.jpgSAD.UA працює на ринку України з 1984 року. Вже близько 35 років ми радіємо своїх клієнтів красивими та здоровими рослинами. Основний напрямок компанії – це вирощування високоякісного посадкового матеріалу. У нас є кілька розплідників, де працюють найкращі професіонали. Придбати рослини всі охочі зможуть за допомогою нашого інтернет-магазину. У каталозі представлені фото рослин, ціни на них, а також інформація щодо посадки та догляду.

І це не весь спектр наших послуг! Крім вирощування та реалізації дерев, кущів та багаторічників, ми радіємо любителів квітів ще одним напрямком- вирощування багаторічників для зрізування.

2-1.jpg3.jpg7.jpg11.jpg

SAD.UA має спеціалізовану теплицю, де професійні квітникарі вирощують цибулинні рослини, злакові культури, різні трави та інші рослини для зрізування.

4.jpg5.jpg15.jpg

Хто може стати нашим потенційним клієнтом?

Агротехника.jpg

1.Флористи. 

Якщо Ви створюєте букети, тоді зможемо запропонувати Вам міцні квіти, які довго стоять у зрізанні.
Покупки он-лайн.jpg

2. Інтернет магазини. 

Ми готові співпрацювати з інтернет-магазинами із продажу квітів. Таким клієнтам ми надамо приємну знижку на рослини.
Отличная репутация.jpg

3. Івент-менеджери та інші компанії.
 
Якщо Ви організовуєте свята, корпоративи, ділові зустрічі, тут не обійтися без оформлення приміщень. Наші квіти допоможуть створити святкову та затишну атмосферу.
  

У нашій теплиці створені ідеальні умови для комфортного росту та розвитку цибулинних рослин, злаків та трав. Ми маємо сучасні системи клімат-контролю, вони дозволяють підтримувати ідеальну температуру в будь-яку пору року. Системи поливу повністю автоматизовані, програма правильно вираховує, коли та як потрібно поливати рослини. Спеціальне освітлення продовжує світловий день, наші квіти завжди отримують те, що їм потрібне.

6.jpg 8.jpg 10.jpg12.jpg

Якщо Ви готові співпрацювати з нами або у Вас є інші пропозиції чи питання, то телефонуйте нашим менеджерам.

14.jpg

Наша теплиця розташовані у Київській області, місті Біла Церква. Детальна адреса та все контакти вказані на нашому сайті.